Duff McKagan otevřeně o všem v rozhovoru s Lily Cornel Silver

Nejstarší dcera zesnulého zpěváka Soundgarden Chrise Cornela Lily Silver si podle NME.com založila na Instagramu pořad Mind Wide Open, kde online zpovídá řadu osobností.

Tentokrát se jejím terčem otázek stal v pořadí čtvrtý host, baskytarista Guns N’ Roses Duff McKagan. Rozpovídal se o svých úzkostech, depresích, ale i drogách a alkoholu. První záchvat, kdy se plazil po zemi se datuje k jeho šestnácti letům, a podle něj v tom „nelítal“ v rodině sám.

„Někteří z mých bratrů a sester měli stejné úzkostné stavy. Jenže bratři jsou starší. Nedokázal jsem o tom s nimi mluvit, považoval jsem to za nevhodný projev slabosti,“ rozhovořil se McKagan.

Pak přišly problémy s alkoholem a drogami. Přiznal se, že vypil denně galon vodky, což jsou necelé čtyři litry. Aby vypadal střízlivě, vzal si pak kokain. Zdraví si pak začalo vybírat svou daň.

„Abych mohl fungovat v kapele Guns N’ Roses, ke které jsem se přidal, musel jsem dokázat, že si to takzvaně zasloužím. Nakonec mi začaly vypadávat vlasy a má slinivka naříkala bolestí,“ dodal.

Stejně jako jeho kolega Slash, kterého už s pověstnou cigaretou na pódiu nikdo neuvidí, stejně jako se sklenkou alkoholu, je i Duff čistý jako slovo boží.

Duff McKagan - Lily Cornel Silver
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments