Dua Lipa vydala album, i když si nebyla jistá!

Je to už nějaký pátek, co se britka , říkající si Dua Lipa proslavila v roce 2018 hitem One Kiss, který stvořila společně s DJ calvinem Harrisem. Albánským původem se nikdy netajila, narodila se totiž do rodiny etnických kosovských Albánců, kteří odešli z Prištiny v 90. letech 20. století. Zatímco řada umělců odkládá své nové projekty, Dua Lipa se rozhodla vydat své druhé album „Future Nostalgia“, které už předznamenaly skladby „Don’t Start Now“ nebo „Physical“. Ale dlouho zvažovala, jestli tak má učinit.

„Nebyla jsem si jistá, jestli mám v tomto čase novou hudbu vydat. Mnoho lidí trpí, hodně se toho ve světě děje a je přesně ta doba, kdy nevíte, jestli je ten správný čas,“ vysvětlila vzniklou situaci sama zpěvačka.

Došla nakonec k závěru, že vydat album právě v této době bude dobrý krok a osvěžila diskotékovou scénu. „Když kvůli ničemu jinému, tak doufám, že mé písně zavedou lidi dál od toho, co se právě děje, a dají jim chvíli na tančení a uvolnění se. Věřím, že při tom zapomenou na vnější svět,“ řekla k vydání alba. Turné, které mělo začít v tuto dobu odložila na leden roku 2021.

Dua Lipa
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments