Drake, Elton John, 50 Cent a další se naváží na Grammy: „Měli bychom se přestat nechat šokovat“

Další kanadský rapper a herec Aubrey Drake Graham, přezdívaný Drake, se nechal slyšet, že s nominacemi na Grammy není něco v pořádku a reaguje tak na slova The Weekenda.

Ve svém příspěvku na sociálních sítích Drake uvedl, že si myslí, že „bychom se měli přestat nechat každý rok šokovat rozporem mezi působivou hudbou a těmito cenami“.

„Jednoho dne jsem řekl, že The Weeknd byl favoritem na album nebo píseň roku spolu s nesčetnými dalšími rozumnými předpoklady a nakonec není vůbec brán na zřetel,“ dodal a připomenul, že bylo opomenuto mnoho skvělých jmen. „Měli bychom se přestat nechat šokovat,“ dodal Drake.

Zpěvačka Nicki Minaj poté sdílela Drakeovo prohlášení k vlastnímu příběhu na Instagramu a zaměřila se pak na samotnou Grammy. Vzpomněla si na svou vlastní ztrátu v roce 2012.

„Nikdy nezapomenu, že Grammy mi nedaly cenu za nejlepšího nového umělce, když jsem měla 7 skladeb současně úspěšně bodujících v hitparádách a byla úspěšnější než jakákoli ženská rapperka v poslední desetiletí,“ řekla Minaj.

Sir Elton John nabídl podporu The Weeknd's po svém nominačním blackoutu, přičemž na Instagram zveřejnil Weekndův singl Blind Lights s titulkem, který vyjadřoval, že je přesvědčen, že píseň by měla být korunována na Píseň roku.

V podobném duchu se pak vyjádřily další veličiny jako například The Killer, 50 Cent, Justin Bieber a další, kteří nesouhlasí s nominacemi na Ceny Grammy, které byly vyhlášeny 24. listopadu 2020 a předávat se budou 31. ledna 2021.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments