DJ Nadja představuje nový song "Čas" ve spolupráci s New Sound Orchestra

Naďa Hůlková alias DJ Nadja se rozhodně neuložila k zimnímu spánku, ale naopak tvořila a tvořila, až stvořila. Osvěžila hudební scénu spojením s New Sound Orchestra a společně nahráli song "Čas". Po energické hudební pecce "Puget" ukazuje originální česká formace Dj Nadja & New Sound Orchestra melancholičtější a filozofičtěji stránku!

Pod textem, režii a střihem je podepsána DJ Nadja, která je ve spolupráci s New Sound Orchestra i spoluautorkou hudby. V Soundlab Studiu se o mix a master postaral Jonáš Pelikán. Následovaly práce na klipu, jehož natáčení zabralo tři dny a probíhalo v pražských v exteriérech i interiérech. Samotný klip vznikl ve spolupráci s Lukášem Kahounem z Kweek.cz, který se postaral o kameru a střih, jako už v předchozích dílech Puget a Bombím byt.

„Zajímavostí je, že se v klipu objevuje Smrt a Achatina - obří šnek jako symbol času, jehož život je na konci symbolicky zpečetěn. Za doprovodu houslí Tomáše Vilíma z New Sound Orchestra si nyní na můžete vychutnat cestu labyrintem našich osudů.“ Uvedla DJ Nadja pro Muzika.cz s odkazem na svůj YouTube kanál.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments