DJ BULSARA - nic horšího vás nemůže potkat

Předem je třeba říct, že tento rozhovor nikdy nevznikl a přesto je vše pravda. Také musím dodat, že je brán s humorem a o situaci, která nastala a přesto se nikdy nestala. Že vám jde hlava kolem? To je právě DJ BULSARA. Muž činu a hrůza na akci, zvláště pokud to je vlastní akce.

DJ Bulsara

Co je nebo kdo je DJ BULSARA?

Fiktivní postava na základě slavného, leč zapomenutého jména, jinak vlastní příjmení leadera skupiny Queen (F. Mercury). Proč si zvát na akci a plati DJ, když to jde samo. Muziky je hodně.

A o jakou akci šlo?

Rovná padesátka DJ BULSARY, takže proč si nesplnit další sen.

A hudba? Vždyť se zpočátku hrály samé sračky!

A o tom to je, nebo máš pocit, že DJ BULSARA vyrůstal v Československu na základě kvalitní hudby z domova? Jeden hudební časopis Melodie, 7 pionýru s nějakými notami a Kotvald s Hložkem, střiknutý Mládkem a Michalem Davidem.

Však to taky tak na akci vypadalo!

Aby ne, není nic lepšího než hned ze startu lidi šokovat, unavit, znudit je do mrtva, aby se pak těšili na raut ve vedlejší místnosti a mohli vypadnout. Já si na svých akcích hraji zásadně jen to, co chci, co mě osobně baví a nejsem zvědavý na Despacito, Chinaski a Justina Biebera. Na to ať si jdou jinde. Já si hraji pro potěšení a ber nebo neber, každý má volbu.

A co ta technika? Vždyť kde kdo má doma lepší „nádobí“ na hraní. Toto pamatuje ještě Šemíka jako hříbě.

Kradu či co? Mě to stačí, lidé to slyší a na předraženou aparaturu a světla nemám prachy. Za můj výkon mi vybírají do klobouku a musím říct, že jsem spokojen. Tady na tyto bedny už tančil kdekdo a vydrželo to, gramofon mám ještě ze střední a desky ty jsou hezký a patří na gramofon, ikdyž pravdou je, že někdy písnička díky zastaralé jehle dostává nový rozměr, někdy jsou to „dramy“ jako od vyhlášených DJ´s.

A kšefty se hrnou?

Nikoli! A to je další bod toho, že lidé se honí, stresují, hrají si co nejsou a mě je to fuk. Když se chceš bavit, tak se bavíš a hudba je jen doplněk tvé zábavy, ne doktrína, kterou se musí někdo řídit.

Tak hodně zdaru, byl to neskutečný zážitek!

DJ Buulsara
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments