Desetiletá Nandi Bushell se dohodla na spolupráci s Dave Grohlem

Tato nadaná hudebnice, skvělá kytaristka a ještě geniálnější bubenice, se netají oblibou v rocku a proslavila se řadou cover verzí světových hitů. No a nyní se zdá, má Nandi dobře nastartováno a možná jde o splněný sen. Známý hledač talentů Grohl se rozhodl pozvat ji na turné s Foo Fighters a samozřejmě si zahrát. Ale nejen to. Po řadě vzájemných výzev se setkali ve videohovoru, o který se postaral New York Times a zveřejnili jej na YouTube. Během rozhovoru však došlo k pikantnímu návrhu.

„Měli bychom společně udělat píseň. Chceš to udělat?“ zeptal se Grohl Nandi. „Ano! Jo, rozhodně,“ zvolala Bushell vzrušeně.

A dílo bylo dokonáno a Grohl ještě dodal, že on hrát na bicí rozhodně nebude, čímž naznačil, že si společnou skladbu odehraja sama talenotvaná hráčka. K pozvánce na společnou píseń přidal už zmíněnou pozvánku na tour s kapelou, kde ale zároveň dodal:

„Ale to musí být na konci setu, protože tu show ukradneš,“ zavtipkoval Grohl na kývnutí Nandi Bushell.

Grohl pro Times řekl, že Bushell ho poprvé zaujala, když nahrála cover verze Nirvany In Bloom, převzatou z legendárního alba skupiny Nevermind z roku 1991. Video poslal Grohlovi, který nepoužívá sociální média, producent alba Butch Vig.

„Sledoval jsem to v úžasu. Ta radost a energie dítěte zamilovaného do nástroje. Vypadala jako síla přírody,“ uvedl Dave Grohl na adresu Nandi Bushell.

Nandi Bushell - Dave Grohl
Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments