Demi Lovato zjistila, že není ani žena ani muž!

Zpěvačku Demi Lvato jistě znáte, její poslední aktivity "Dancing With The Devil ... The Art Of Starting Over" také, ale zdá se, že není vše v pořádku. Lovato nyní už požaduje, aby ji všichni oslovovali zájmenem oni. Americká zpěvačka si ve svých osmadvaceti letech uvědomila, že je nebinární, tedy ani muž, ani žena.

„S každým probuzením dostáváme novou příležitost a šanci být tím, kým chceme být. Já jsem většinu svého života vyrůstala přímo před vašima očima. Viděli jste to dobré i zlé a všechno mezi tím. Můj život nebyl pouze mou cestou, žila jsem také pro ty na druhé straně kamer. Jsem šťastná, že se s vámi dnes mohu podělit o další část svého života. S hrdostí vám oznamuji, že se identifikuji jako nebinární osoba a oficiálně měním svá zájmena na oni/je. Toto rozhodnutí přichází po dlouhém léčebném a sebereflexním procesu,“ uvedla Demi na Instagramu. Takže je třeba pokračovat v článku nikoli o ni, ale o nich!

Oznámení o nové identitě přišlo měsíc po mediální kauze, kterou Lovato rozpoutali proti prodejně s mraženými jogurty The Bigg Chill. Na Instagramu tehdy vyjádřili své pobouření, že cestou k pokladně musejí procházet kolem dietních a od cukru oproštěných produktů.

„Je to pro mě extrémně náročné,“ zoufali si v sérii příběhů. Společnost obvinili z podporování kultu diet a poruch příjmů potravy. Po masivní vlně kritiky, kdy se zpěvačce ozvali například diabetici, se nakonec omluvili.

Kdo chce kam, pomůžeme mu tam!

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments