Demi Lovato s novým singlem

Po depresivním období se na scénu v plné polní vrací Demi Lovato a vydává svůj druhý letošní singl „I Love Me“. Skladbu doplňuje také akční videoklip, v němž zpěvačka doslova zápasí sama se sebou a s démony. Jak naznačuje název singlu, nakonec vše dobře dopadne a Demi Lovato může kráčet sebevědomě opět na ulici.

Jak už to tak chodí, ne každý se umí s danou situací porvat. Demi trpěla bulimií, která se prý vymkla kontrole. „Prosila jsem o pomoc, ale neposkytli mi ji. Ne dostatečnou. Najednou jsem přemýšlela o tom, že jsem sice šest let čistá, ale stejně je mi hrozně, tak proč být čistá, že?“ popsala momenty před tím, než opět sklouzla k drogám.

Lovato změnila management, protože s ní předchozí tým prý až příliš manipuloval. „Posledních šest let mi ani nepřišlo, že žiji svůj vlastní život. Kontrolovalo mě tolik lidí. Jednou mi z hotelového pokoje odnesli telefon, abych si nemohla objednat pokojovou službu. Když mi tam donesli ovoce, vzali mi ho, protože to byl cukr navíc,“ popsala praktiky bývalého managementu.

Demi Lovato