Demi Lovato s novým singlem

Po depresivním období se na scénu v plné polní vrací Demi Lovato a vydává svůj druhý letošní singl „I Love Me“. Skladbu doplňuje také akční videoklip, v němž zpěvačka doslova zápasí sama se sebou a s démony. Jak naznačuje název singlu, nakonec vše dobře dopadne a Demi Lovato může kráčet sebevědomě opět na ulici.

Jak už to tak chodí, ne každý se umí s danou situací porvat. Demi trpěla bulimií, která se prý vymkla kontrole. „Prosila jsem o pomoc, ale neposkytli mi ji. Ne dostatečnou. Najednou jsem přemýšlela o tom, že jsem sice šest let čistá, ale stejně je mi hrozně, tak proč být čistá, že?“ popsala momenty před tím, než opět sklouzla k drogám.

Lovato změnila management, protože s ní předchozí tým prý až příliš manipuloval. „Posledních šest let mi ani nepřišlo, že žiji svůj vlastní život. Kontrolovalo mě tolik lidí. Jednou mi z hotelového pokoje odnesli telefon, abych si nemohla objednat pokojovou službu. Když mi tam donesli ovoce, vzali mi ho, protože to byl cukr navíc,“ popsala praktiky bývalého managementu.

Demi Lovato
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments