Def Leppard zvou na cestu z Londýna do Las Vegas!

Mnozí mají ještě v paměti loňský koncert kapely spolu s Whitesnake a nyní si budou moci vše připomenout.A to formou záznamů na DVD a ne ledajakých. Obdarují fanoušky dvěma filmy! Ponesou názvy „Hysteria At The O2“ a „Hits Vegas, Live At Planet Hollywood“. Plánovaný strt prodeje je na svátek Jiřího, tedy 24. dubna a vyjde v podobě 2 Blu-ray + 4CD, 2DVD + 4CD, DVD / Blu-ray + 2 CD a digitální balíček.

Def Leppard

Komplet bude mít název „London To Vegas“ a vydá ho Eagle Rock Entertainment. Film „Hysteria At The O2“ byl natočen v prosinci roku 2018, kdy Def Leppard odehráli svůj úplně první koncert v kultovní londýnské O2 Aréně. Loni byli Def Leppard uvedeni do Síně slávy a na tomto faktu vznikl i druhý koncertní film s názvem „Hits Vegas, Live At Planet Hollywood.“ Tento koncertní záznam byl pořízen právě pří vystoupení v Las Vegas v tamním Zappos Theatre in Planet Hollywood.

V tomto výjimečném balení dvou koncertních filmů fanoušci rovněž naleznou unikátní čtyřicetistránkovou knihu s pevnou vazbou, zabalené do pevné krabice, která kombinuje vlajky USA a Velké Británie. A jako bonus bude ještě tričko „London To Vegas“, kamínek o rozměru 12 x12 cm, značková obálka se sešitkem s fotkami a zápisník s kytarovými riffy.
Záznam z londýnské O2 Arény si budou moci fanoušci pořídit i na samostatných 2 LP.

Def Leppard