DeeThane svým novým klipem Netflix předznamenává vydání alba Respawn

Český streamer DeeThane, o němž je stále více slyšet i ve světě hudby, vydává videoklip k singlu Netflix. Představuje tak už třetí novinku z chystaného alba Respawn, jehož vydání je naplánováno na 25. října 2020. Singl Netflix s nadsázkou vypráví o tom, že DeeThane raději, než na večírcích, tráví čas v klidu domova sledováním filmů a seriálů. Námět vznikl ve studiu Unbeatable Records.

„Kluci chtěli, abychom měli diskotékovou písničku. Jelikož na diskotéky nechodím a kluby nemám rád, neustále jsem oponoval, že nemůžu takovou věc napsat, protože radši trávím večery s holkou u Netflixu. Na to přišla odpověď "no tak napiš tohle!" a tak se i stalo,“ popisuje pro Muzika.cz DeeThane vznik písně.

Stejně jako song samotný, i videoklip je laděný odlehčeně a najdeme v něm plno vtipných momentů. Natočil jej Matěj Marášek, scénář společně s ním napsal DeeThane. Na turné k desce se letos ale logicky nevydá a proto jej plánuje na jaro 2021. Ani letos ale nebude chybět již tradiční prosincová sbírka.

„Na Vánoce bych chtěl určitě udělat další sbírku pro někoho, kdo to bude potřebovat. Tento rok už mi stačí vybrat jen 212 000,- a oficiálně vyberu na sbírkách svůj první milion,“ dodal DeeThane.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments