David Koller si nadělil k "šedesátinám" nový digitální singl!

Jít s dobou se rozhodl zpěvák a bubeník David Koller. Představil nový digitální singl se skladbou Planeta bez paměti. Text napsal Jáchym Topol samozřejmě na téma dnešní pandemické doby a o hudbu se postaral Karel Štulo.

Hlavním dílem však je QR kód v podobě Kollerova obličeje, jehož autorem je známý výtvarník David Černý. Tento QR kód najdete na plakátu, tričku či v klipu a při načtení tohoto kódu se dostanete na speciální stránku, na níž bude David Koller postupně zveřejňovat svou hudební tvorbu s Kollerbandem.

„Bude to trvat maximálně rok. Neděláme album, ale možná se to nakonec na nějaký vinyl nebo jiný nosič dá. Myslím, že takhle jednotlivě se písničkám věnujeme s větší péčí, než kdybychom dělali album najednou. Jsem rád, že máme druhou skladbu a další tři už připravené,“ uvedl pro ČTK Koller.

Videoklip se teprve ke skladbě bude tvořit a na starost jej bude mít Vítek Hradil. Živě pak skladba poprvé zazní 30.9. na koncertě v Opavě, pokud ministr zdravotnictví nerozhodne opět jinak. Mimochodem pro fanoušky – bude to 3 dny po Kollerových "šedesátinách"...

„Kollerband je pořád stejná kapela, ale ten digitální hudební svět se mi trochu oposlouchal. Ne že bych byl nějaký staromilec, ale ty analogové synťáky, kterých máme v kapele asi deset, mě baví čím dál tím víc,“ uvedl Koller.

KollerBand
Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments