David Koller chystá turné po vinařstvích a nový singl

Jak už jsme vás informovali v našich novinkách, tak David Koller natočil nový singl a klip My se vám ozveme. Slyšet živě jej máte možnost na sérii letních koncertů kapely Kollerband, která se uskuteční na vinicích. Turné po vinařstvích bude pro fanoušky částečnou náhradou za první ročník hudební přehlídky Kollerfest a první koncert se uskuteční 5. července v areálu Vinařství Sonberk v Popicích na Břeclavsku v rámci koncertního seriálu Hudba na vinicích.

Mimochodem vystoupí také čtyřikrát za sebou v pražském klubu Jazz Dock. Autorem hudby je Matěj Belko, na textu se s ním podílel sám zpěvák a klip zařídil Vít Hradil.

„Klip je celý střihový, však se nedalo hrát. Je to o tom, že Velký bratr nikdy nespí a vidí tě nejenom na silnici, na ulici, měří ti rychlost, teplotu a určitě si tě může kdykoliv poslechnout z tvého telefonu, mrknout do SMS, e-mailu a podobně. Už jsme to tady měli a je to pořád horší. Vadí mi ta ztráta soukromí, což zpravidla předchází ztrátě svobody, jak vidíme v přímém přenosu třeba v Číně a nejenom tam,“ řekl Koller pro ČTK.

Grafický prvkem sjednocujícím aktuální tvorbu Kollera se stal QR kód v podobě jeho obličeje. Při načtení QR kódu, který se nachází na plakátech, tričkách či v klipu, se zájemce dostanete na speciální stránku, na níž bude Koller postupně uveřejňovat nové singly a videoklipy.

David Koller