David Hasselhoff stvořil novou heavy metalovou skladbu "Through The Night"

Tak to je snad zpráva roku! Nebo rocku? Kdo ví jak to "The Hoff" myslí, ale tento herec a zpěvák se rozhodl asi rozčeřit, podle něj stojaté, vody heavy metalu. Spojil se s rakouským duem CueStack a ohlásil vpád do heavy metalu. Legenda Baywatch a Knight Rider se rozhodl financovat video k písni a také natáčení dokumentu prostřednictvím kampaně Kickstarter.

„S Davidem Hasselhoffem jsme vytvořili metalovou píseň s názvem Through The Night. Nyní potřebujeme vaši podporu při dokončování velkolepého hudebního videa a dokumentu. Přejděte k naší kampani Kickstarter, abychom se stali důležitou součástí tohoto projektu,“ stálo v online prohlášení rockového dua CueStack.

S omezeným rozpočtem natočili za pouhý jeden den celé video s Davidem Hasselhoffem v omezené míře a aby se dle plánu jejich retro sci-fi cyberpunková vize stala realitou, je nyní zapotřebí rozsáhlé postprodukční úsilí k dokončení díla.

Všechny příspěvky Kickstarteru jdou přímo na financování těchto závěrečných kroků. Kromě digitálního stahování si mohou fanoušci Hasselhoffa předobjednat speciální krabicové sady "Through The Night", které obsahují CD digipak, osmistránkovou brožuru s poznámkami k nahrávce, vytištěnou vysoce kvalitní podpisovou kartu, plakát "Through The Night", kšiltovku a kožený náramek na zakázku.

„Projekt byl zahájen v roce 2018 a bylo vytvořeno mnoho ukázek, proběhlo mnoho schůzek a to, co vypadalo jako nemožný nápad, se pomalu změnilo v realitu,“ upřesnili rakouští rockeři.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments