David Bowie má sérii pamětních mincí

Série pamětních mincí legendárního rockového chameleona Davida Bowieho byla vydána jako součást hudební sbírky Royal Mint a to včetně té, která byla vypuštěna do vesmíru. Mince o objemu 1 unce obíhala zemskou atmosféru 45 minut a nyní je nabízena k prodeji na Facebooku Královské mincovny. Mince oslavuje kariéru hudební ikony designem, který je inspirován jeho roky strávenými životem nahráváním v Berlíně. Stejně jako ikonickým designem blesku "Aladin Sane".

Fanoušci si mohou koupit mince na webu zmíněné Královské mincovny a pohybují se od 13 liber za „pětilibrovku“ a pokud máte více peněz, můžete se pustit do ekonomického vesmíru v ceně 72 195 liber za „tisícilibrovku“. A vydraženo bude celkem 11 mincí.

Fanoušci si mohou koupit mince na webových stránkách Královské mincovny, které se pohybují od 13 GBP za necirkulovanou 5 GBP, až po „mimo tento svět“, který stojí závratných 72 195 GBP za kilo zlaté mince v hodnotě £ 1 000. Bude vyraženo 11 zlatých mincí.

Design blesku "Aladdin Sane" také využíval technologii k vytvoření efektu třpytu, což budilo dojem, že je posypané Stardustem.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments