Dave Grohl vydá své paměti v knize "The Storyteller: Tales Of Life And Music"

Sice ještě není ve věku, kdy by musel sepisovat paměti, ale na druhé straně toho bývalý bubeník Nirvany a frontman Foo Fighters prožil tolik, že možná jedna kniha vše nepojme. A v době koncertní nudy se prostě rozhodl, po únorové novince domovské kapely, sepsat pár řádků o sobě. Vše začalo tím, že si loni založil účet na Instagramu pod názvem Davetruestories a začal sdílet své příběhy a příhody. Jen tak měl pocit, být tvůrčí i v této oblasti až nakonec zjistil, že ho to baví stejně jako muzika.

„Ve všem, co dělám, je jedna věc, která se nemění - vyprávění příběhů. Ať už v písních, dokumentu, nebo na papíře, vždycky jsem se cítil být nucen k tomu sdílet momenty ze svého života. To mě hodně naplňuje nejen jako umělce, ale také jako člověka,“ popsal původ vzniku důvod k realizaci Grohl.

Kniha vyjde pod vydavatelstvím Dey Street Books 5. října a bude vcelku zajímavé si přečíst historii tohoto fenoménu dnešní doby, který kromě své tvroby neváhal vždy pomáhat mladším kolegům v jejich začátcích.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments