Dave Grohl v charitativním duetu s Inara George

Frontman Foo Fighters Dave Grohl je znám tím, že rád pomáhá, nasměruje a nebo je součástí projektu, který pomáhá. Nejinak je tomu i v novém duetu se zpěvačkou a kytaristkou Inara George z kapely Bird and the Bee. Natočili spolu duet „Sex In Cars“ na podporu fondu Sweet Relief's COVID-19.

Píseň se původně objevila na Georgeově posledním sólovém projektu The Youth of Angst a je součástí projektu „Road Angel“, a bude podle NME vydán 4. září. Fond byl zřízen na pomoc lidem v hudebním průmyslu, včetně hudebníků, kteří byli finančně zasaženi probíhající pandemii.

„Vždycky jsem věděla, že chci, aby tato verze „Sex in Cars“ s Daveem prospívala nějakému úžasnému neziskovému počinu,“ nechala se slyšet zpěvačka George a dodala:

„Po pandemickém hitu vyšlo najevo, že živá hudba se už mnoho, mnoho měsíců neobnoví, tak jsem myslela na Sweet Relief, a to nejen proto, že pomáhají hudebníkům, ale také proto, že pomáhají všem v hudebním průmyslu."

Grohl na to dodal, že se chopil další šance pomáhat druhým.

„Protože jsem obrovským fanouškem Inary po celá léta, je vždy neuvěřitelné s ní pracovat, ať už na hudbě Foo Fighters nebo pro Bird and Bee. Její hlas je nadčasový, tak čistý a skutečný. Takže jsem využil možnost natočit s ní duet. Byl to sen! A ještě pro velkou věc. Hudebníci se scházejí, aby se navzájem podporovali v těžkých dobách a snažili se udržet hudbu naživu,“ dodal Grohl.

Inara George - Dave Grohl
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments