Dárkový balíček Colours of Ostrava právě v prodeji a s poštovným "zadara"

Po hladové koncertní a festivalové sezóně se může stát, že hitem vánoc budou hudební komplilace všeho druhu. Nejinak je tomu i v případě slavného festivalu Clours af Ostrava. Pokud uvažujete o koupi vstupenek jako dárku, využijte nabízenou akci od 1. listopadu.

„A poštovné platíme my. Vstupenky jsou v prodeji v našem e-shopu od 1. listopadu do 18. prosince 2020. Nabídka platí pro zákazníky v ČR a na Slovensku,“ oznámili pro Muzika.cz organizátoři festivalu, kteří připravili dárkové balíčky:

Pokud zakoupíte 2 ks fyzických 4-denních vstupenek Colours of Ostrava 2021, získáte zdarma dárkové kapsy a zdarma 2 ks sběratelského pásku na ruku Colours of Ostrava 2020 - Festival, který svět neviděl. Pokud zakoupíte 2 ks e-ticketů 4-denních vstupenek Colours of Ostrava 2021, zašleme vám poštou zdarma 2 ks sběratelského pásku na ruku Colours of Ostrava 2020 - Festival, který svět neviděl.

Stejné balíčky můžete získat, pokud si přijdete koupit vstupenky do prodejny Oriental, Výškovická 3085/2, 700 30, Ostrava 30 (v tuto chvíli z důvodu vládních opatření je bohužel zavřeno). Zde si můžete při nákupu vstupenek navíc vybrat ze staršího festivalového merchandisingu (trička, kelímky), který bude k dostání za jednotnou cenu 10 Kč.

Colours Of Ostrava - 14.-17.7.2021
Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments