Další potíže Marilyna Mansona - tentokrát žaloba za znásilnění

Britská herečka, DJka a performerka Esmé Bianco žaluje hudebníka Marilyna Mansona a jeho ex-manažera Tonyho Ciullu za sexuální týrání a znásilnění.

Bianco zároveň tvrdí, že byla vylákána Ciullou a Mansonem z Londýna do Los Angeles pod falešnou záminkou, že bude natáčet videoklip, který nikdy nevyšel, a film, který se nikdy nenatočil. Ciulla zastupoval Marilyna Mansona 25 let až do února, kdy přišla první obvinění.

Britská herečka, která hrála ve Hře o trůny, byla jednou z mnoha žen, které proti Mansonovi vypovídaly už dříve. V únoru tvrdila, že byla zneuživána v roce 2011, kdy s Mansonem tvořili pár.

„Pan Warner (vlastní příjmení Mansona) opakovaně používal drogy, násilí a výhrůžky, aby si vynutil sex na paní Bianco,” píše se v žalobě. Dále popisuje, že ji měl znásilnit a dopustit se sexuálního aktu v době, kdy byla v bezvědomí. Také ji měl plácat, kousat, řezat či bičovat bez jejího souhlasu. Podle žaloby se Manson dopustil i podvodu, když ji vylákal do USA, aby natáčela klip I Want to Kill You Like They Do in the Movies a hororový film založený na díle Lewise Carrolla nazvaný Phantasmagoria, který se neralizoval. Navíc ji údajně nutil k neplacené práci, konkrétně k vaření, uklízení a nahrávání vokálů na desku Born Villain.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments