Další kolo hitparády Kluboofka World ovládnou evropské kapely

KLUBOOFKA WORLD je znovu tady. V neděli 17. ledna ve 20 hodin podruhé odstartuje zahraniční sestra KLUBOOFKY. A POZOR - můžete vyhrát i vy! Tento díl ovládnou evropské kapely, brzy se ale podíváme i na jiné světadíly. Těšte se na pořádnou porci metalu!

V lednové hitparádě WORLD uvidíte tyto klipy:
DORMANTH - Tragicomic (Španělsko)
SAVAGE MESSIAH - Down and Out (Velká Británie)
WELICORUSS - Siberian Heathen Horde (Rusko)
SOULS OF DIOTIMA - The Black Mask (Itálie)

Vítěz prosincového kola:
MOYRA - The Eyes of Rats (Polsko)
Melodický death metal Moyry působí na domácí i zahraniční scéně jako zjevení. V České republice narůstá počet jejích fanoušků a není se čemu divit.

Divoká karta Nároďáku Jaroměř:
STEEL ENGRAVED - Rebellion
Tato melodic power metalová kapela z Německa se do dalšího kola dostává díky „Divoké kartě“, kterou uděluje jeden z hlavních partnerů hitparády, a to NÁROĎÁK JAROMĚŘ. Připravujeme soutěž o tričko a poslední, stejnojmenné CD této kapely.

Hlasování probíhá formou hodnocení a zhlédnutí jednotlivého klipu kapely, které chcete dát hlas. Započítává se jak zhlédnutí, tak palec nahoru.

Hlasovat můžete na kanálu YOUTUBE "KLUBOOFKA".

Hitparáda bude dostupná jak na kanálu YOUTUBE, tak v události FB KLUBOOFKA WORLD LEDEN a webových stránkách Nároďáku Jaroměř.

Šestice fanoušků, kteří se zúčastní hlasování, má možnost vyhrát čtyři multipacky piva CHOTĚBOŘ Premium. Pro skalní fanoušky byla spuštěna FB skupina KLUBOOFKA FAMILY, kde bude zveřejňován unikátní obsah a předpremiéry pořadů.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments