Dallasský rapper MO3 byl zabit při střelbě

Už jsme tady psali, že být rapperem v USA je nejen výnosné povolání, ale také rizikové, koketující se smrtí. Po nedávném zastřelení rappera King Vona to má další „hudební recitátor“ za sebou. CBS 11 News uvedlo, že MO3, vlastním jménem Melvin Noble, byl smrtelně zastřelen ozbrojeným podezřelým, který 11. listopadu pronásledoval rappera pěšky na dálnici I-35E.

Policie uvedla, že podezřelý pronásledoval MO3 na dálnici v Texasu a vystřelil na něj několik ran a nejméně jednou zasáhl oběť.

Nevinný divák, který byl v nedalekém autě, byl také údajně zraněn poté, co byl zasažen střelbou, a následně pak ošetřen pro zjevná zranění, která neohrožují život. Gramofonová společnost Empire MO3 potvrdila smrt rappera v prohlášení na sociálních médiích, kde jej uctila.

„Impérium dnes přišlo o člena naší rodiny - Dallaského MO3,“ uvádí se v prohlášení. „Sdílíme tuto strašlivou ztrátu s rodinou, týmem a fanoušky MO3. Jeho nakažlivá osobnost a bezkonkurenční talent přinesly radost a terapii jeho legiím následovníků po celé zemi.“

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments