Coldplay nabídli ukázku skladby "Higher Power" na TikToku

Stalo se tak v pondělí 3. května a na pouhých 24 hodin, protože premiéra klipu byla stanovena na pátek 7. května. Uživatelé TikToku si mohou klip poslechnout a přidat ho do svých vlastních video výtvorů dříve než kdokoli jiný. Připravované vydání je produkováno popovým skladatelským supremem Maxem Martinem a přichází poté, co minulý týden představili nový projekt s názvem "Alien Radio".

„Higher Power je píseň, která dorazila na malé klávesnici a umyvadle na začátku roku 2020. Produkoval ji Max Martin, který je skutečným zázrakem vesmíru. Vychází v pátek 7. května. Láska c, g, w & j.“ Uvedli oficiálně Coldplay na sítích.

22. dubna skupina požádala fanoušky, aby jim poslali videa, jak zpívají „woah-oh-ohs“ na konci „Vida La Vida“ pro zvláštní účely. Fanoušci na sociálních médiích spekulovali, že by tato žádost mohla mít něco společného s jejich nadcházejícím vystoupením na virtuální akci Glastonbury tento měsíc. V příspěvku stálo:

„Ahoj všichni. Musím požádat o laskavost. Nafilmujte si, jak zpíváte na „woah-oh-ohs“ na konci "Viva La Vida" ... pak nahrajte na YouTube a odešlete. Je to pro něco zvláštního, takže se nezdržujte.“

@coldplay

I got my hands up shaking just to let you know #HigherPower 🔺

♬ Higher Power - Coldplay
Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments