Cocotte Minute mají svůj Vlčí hrad

Letos se to novinkami jen hemží a pozadu nezůstává i experimentární kapela Cocotte Minute. Fanoušky zavede do nejhlubšího lesa na Dobříšsko. Pohádka o Červené Karkulce s happy endem se ale v tomto případě konat nebude. Za skladbou stojí osvědčená autorská dvojice Martin Zeller (zpěv) a Czendál (kytara). „Vlčí hrad je jedna z nejsilnějších skladeb z Veď mě!, a fanoušci si klip hodně žádali“, řekl Czendál, proč padla volba zrovna na tuhle píseň.

Video vytvořil režisérsky i s kamerou na rameni Jakub Mahdal, který stál i za kamerou. „Klip je postavený na příběhu Karkulky bloudící temným lesem, ve kterém řádí vrah. Hned v první chvilce jsem věděl, že kromě vraždícího vlka musí být v lese nevinná Karkulka s košíčkem a lucernou. Do videoklipu jsme obsadili kapelu, která se snaží utéct před zlem, a Zellera jsme usadili na trůn. Jestli se někomu podaří ho sesadit, se dozvíte v klipu,“ říká Mahdal.

Pikantní na vše je i financování klipu. Peníze daroval skupině naprosto originálním způsobem recesistický fanoušek, který celou částku předal ve stokorunách v igelitové tašce.

Cocotte Minute
Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments