Cocotte Minute dají v sobotu sbohem debutu Czeko

Na konci dubna měli Cocotte Minute uzavírat „vzpomínkové“ turné, oslavující 15 let od vydání přelomového debutu Czeko. Bohužel se tak nestalo a tak se rozhodli tuto sobotu tuto kapitolu definitivně uzavřít. Cocotte Minute se 20.6.2020 od 20 hodin v Paláci Akropolis definitivně a naživo rozloučí s úspěšným 15 let Czeko tour a playlistem nadupaným nejen vzpomínkovými hity.

„Když jsme na podzim 2019 vyrazili na Czeko 15 let tour, ani ve snu nás nenapadlo, že ho budem muset pro velkej zájem protáhnout na půl roku. A už vůbec nás nenapadlo, že ho nakonec nedojedem kvůli světový pandemii. Kolem Czeka se vždycky děly kurva silný věci, ale že to bude až takovejdle masakr, to by prostě nikdo nikdy nevymyslel.

Díky tomu čínskýmu hegeši jsme se ale už ke stovkám nebo možná k tisícům z vás nedostali, a tak to prostě nenecháme! Uděláme pro vás poslední velkej CZEKO 15 let TOUR mejdan v Paláci Akropolis s online streamem do celýho světa kua!“ komentuje situaci zpěvák Zeller.
Kromě metalu v prvotřídní kvalitě čeká příznivce skupiny speciální light design, LED projekce, zkrátka rozlučka ve velkém stylu. „Těšíme se! Nehráli jsme 4 měsíce! Bude to strašný porno! Přijďte spolu s náma ukončit CZEKO 15 let tour a rovnou i zamořit svět našima žalmama!“ dodává frontman.

Cocotte Minute