Chinaski představují nový klip a zvou na jarní open turné

Původně měli Chinaski mít v plném proudu halové turné, které z pochopitelně nepochopitelných důvodů bylo zrušeno. Ono na koncertě by se člověk mohl lehce nakazit, kdežto v hyper a super marketech ani omylem. Ironie vládnoucí struktury která nejednomu kumštýři v kultuře láme vaz.

Místo v halách zahraje „Malátného parta“ v průběhu května 2021 pod širým nebem. Vstupenky zakoupené na turné v původním i posunutém termínu zůstanou v platnosti. Omezený počet posledních lístků pak půjde ještě pořídit v síti TicketLIVE. Trasa Ostrava, Brno, Olomouc, Třebíč, Liberec, Pardubice, České Budějovice, Jičín a dvakrát Praha. To jsou místa, kam Chinaski dorazí v rámci open air turné na jaře 2021.

„Kapacita koncertů bude omezená vzhledem k nařízením, ale věříme, že si to pod širým nebem všichni bezpečně užijeme. Bohužel nebude všude možné dodržet místa na sezení. Rodinné sektory ale zachováme, stejně tak VIP lístky s meet&greet budou rovněž platit ve stejném rozsahu,“ popsal za hudební label BrainZone Martin Pokorný. Kapela podle něj pozve na každý koncert místní pracovníky a záchranáře z první linie.

Chinaski aktuálně vypouští do světa videoklip k singlu Báseň, která je na posledním albu "11". Režisér Jakub Mahdal natočil záběry speciálním robotickým ramenem, které dokáže na milimetry přesně opakovat pohyb kamery. To mu umožnilo v postprodukci nakopírovat zpěváka Michala Malátného na více míst v jediném záběru.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments