Cardi B je opět žalována

O rozruch se postaral americký televizní a filmový herec Kevin Brophy mladší. Ten totiž tvrdí, že rapperka použila na obal svého prvního alba vzor jeho tetování. Kevin Brophy tvrdí, že jeho tetování bylo přes photoshop použito bez jeho svolení a přidáno na tělo jiného muže.

„Stalo se tak zavádějícím, urážlivým, ponižujícím a provokativně sexuálním způsobem.“ Uvedl herec s odkazem na album Cardi B z roku 2016 "Gangsta Bitch Vol 1".

Podle časopisu The Hollywood Reporter ale soudce amerického okresního soudu Cormac Carney to odmítl.

„Rozumná porota by v tomto případě mohla dojít k závěru, že na obalu alba není dostatek transformačních nebo kreativních prvků, které by byly totožné. Nejvýznamnější je, že definující prvky včetně tygra a hada zůstávají prakticky beze změny.“

Soudce také vzal na vědomí svědectví Timma Goodena, který vytvořil obal alba. Ten dostal 50 $ za vytvoření rychlého designu a později mu bylo řečeno, aby našel další tetování, které by překrývalo zadní část mužského modelu. Říká se, že Gooden vygooglil „zadní tetování“, našel obrázek a přilepil ho na obálku. Zatímco právníci Cardi B tvrdí, že byly provedeny změny tetování na obalu, soudce věří, že nebyli dostatečně kreativní.

První odhad navrhovaného experta Douglase Banie naznačoval, že Brophy může získat až 1,5 mil. USD, ale jeho závěr soudce Carney odmítl jako „čistou fantazii“.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments