Bývalý kytarista Black Crowes Marc Ford odmítl dvakrát Guns N' Roses

Marc Ford se k The Black Crowes připojil v roce 1991 a hrál na třech albech - "The Southern Harmony And Musical Companion", "Amorica" a "Three Snakes And One Charm". Ve svém novém rozhovoru Marc Ford si kytarista zavzpomínal, jak byl poprvé osloven kapelou Guns N' Roses. Bylo to v roce 1991, tedy v době, kdy Izzy Stradlin náhle odešel. Podruhé se tak stalo znovu počátkem roku 2000, kdy frontman Axl Rose dělal přestavbu sestavy GnR.

Poprvé to bylo, když v roce 1991 zavolal Slash a nabídl mu volné místo v Guns N' Roses. Řekl, že Izzy odchází, a jestli by to místo bral. Ford řekl Slashovi, že se právě přidal k „Černým vránám“.

„Byl velmi v poho a řekl: To je dobrá kapela. To ber,“ uvedl k prvnímu možnému angažmá a pak se Ford rozvyprávěl v podcastu State Of America.

„Jednou, když Axl stále dokončoval nahrávku, která trvala věčně," pokračoval a pravděpodobně odkazoval na album Guns N' Roses z roku 2008 "Chinese Democracy".

„Právě v době, kdy jsem se chystal natočit své sólové album z roku 2002 jsem dostal nabídku, abych se přidal k této kapele.“

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments