Bývalí členové Nirvany nahráli novou hudbu

Dave Grohl odhalil, že přeživší členové Nirvany nahráli společně „opravdu skvělou“ novou hudbu, ale je nepravděpodobné, že by někdy tyto skladby spatřily denní světlo. V rozhovoru s Howardem Sternem Grohl prozradil, jak se spolu s basistou Kristem Novoselicem a Patem Smearem (koncertní kytarista Nirvany a člen Foo Fighters), stále setkávají na jam sessions, které příležitostně vedou k vytvoření nových skladeb.

„Krist Novoselic je pilot, létá vlastním letadlem. Žije na severozápadě Pacifiku a kdykoli přiletí do Los Angeles. Vždy se rádi vidíme, dáme řeč a dobrou večeři no a Pat je vždy někde na blízku. No a my tři jsme rádi spolu. Rádi se vídáme, a pokud jsou v okolí nějaké nástroje nebo studio, které je k dispozici, prostě se dáme dohromady a zahrajeme si,“ řekl Grohl a vzápětí dodal:

„Nelíbí se nám procházet se starým velkým setlistem Nirvany, ale rádi se bavíme. A tak někdy, když se bavíme, vymýšlíme písničky a když už jsme ve studiu, nahrajeme je. Takže jsme nahráli nějaké věci, které jsou opravdu skvělé. Ale nikdy jsme s tím nic neudělali! Ale na něco většího a veřejného to nevypadá.“

Trio se už několikráte setkalo na pódiích a zvlášť překvapivé bylo vystoupení na festivalu Fo Jam Fighters Cal Jam v roce 2018, kdy se k nim ještě jednou přidali John McCauley a Jett z Deer Tick.

„Je to velmi neformální. Neexistuje na nás žádný tlak, abychom dělali něco, co svět bude muset slyšet. Je to opravdu jen pro zábavu a hodně z toho je opravdu skvělé. Já hraju bicí a zpěváka žádného nemáme. Prostě si hrajeme jako kdysi.“

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments