Bubeník Black Sabbath Bill Ward by rád vytvořil nové album s původní sestavou

Když se "Sabbati" loučili a uzavírali svou rockovou kapitolu, zakládající člen a bubeník Bill Ward u toho chyběl. Nechtěl, měl výhrady, prostě nebyl a basta. Možná, že mu to nakonec přišlo líto a když sem tam problesknou zprávy o tom, jak se kytaristovi Iommimu stýská, nechal se slyšet v médiích, že by do toho šel.

„S odkazem Black Sabbath jsem ještě neskončil.“ Uvedl Ward a doplnil informaci, že by rád natočil s kapelou ještě jedno album. V novém rozhovoru s Eddiem Trunkem na SiriusXM Ward prohlásil, že si přeje sejít se svými spoluhráči a natočit nové studiové album.

Ward opustil kultovní birminghamskou kapelu v roce 2012, těsně před svým nejnovějším studiovým albem 2013 "13". Ozzy Osbourne později uvedl, že Ward byl fyzicky neschopný hrát na albu a následném turné, ačkoli v té době bubeník citoval smluvní záležitosti.

„Ostatní by mohli být hotovi, ale já ne. Ale když jsem o tom realisticky uvažoval, pokud jde o turné s Black Sabbath, nemám schopnost řídit takovou kapelu na jevišti. Musel bych být zpátky v 60 letech, abych to dokázal.“

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments