Britney Spears vzkázala na Instagramu, že je šťastná. Veřejnost nevěří!

Je to už nějakou dobu, co Britney Spears dala o sobě vědět na sociálních sítích. Jak už jsme psali, tak v současnosti bojuje za částečné uvolnění z opatrovnictví, které nad ní má v současné době její otec Jamie. Tuto komunikační nečinnost přerušila nyní vzkazem na Instagramu. Nahrála krátké video, ve kterém odpověděla na tři jí nejčastěji kladené otázky. Hodně se totiž diskutuje o tom, že je zpěvačka na tom psychicky dost špatně. Rovněž její příspěvky byly podle fanoušků, pod režijní taktovkou manažérů a pana otce.

Největší zájem vzbudila poslední otázka, ve které zpěvačka mluvila o své pohodě. „Často se mě ptáte, jestli jsem v pořádku. Ano, cítím se skvěle. Jsem nesmírně šťastná. Mám krásný dům, úžasné děti. Teď si dávám pauzu, protože prožívám dobrý čas,“ sdělila.

Ovšem ani tento pokus neovlivnil veřejné mínění. To tvrdí, že nahrávka je vynucená. Podle jejich názoru potřebuje zpěvačka okamžitou pomoc, protože je uvězněna ve svém vlastním domě svým otcem. Tvrdí to i přes to, že je před nějakou dobou požádala, aby ji nechali žít.

Zájem o případ popové princezny se mezi nimi zintenzivnil po zveřejnění nejnovějšího dokumentu o jejím životě Framing Britney Spears. Záběry pořízené redaktory New York Times připomněly obtížné chvíle v její kariéře.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments