Bratři Gallagherové se usmířili a založili filmovou produkční společnost

Na toto snad čekal celý svět. Kdy se Noal a Liam konečně umoudří, přestanou se pomlouvat a urážet a začnou zase spolupracovat? To byla otázka, na kterou se zdá našli oba bratři odpověď. Založili spolu totiž filmovou společnost Kosmic Kyte a když dokázali tento kousek, naskýtá se otázka, zda se obnoví i původní sestava slavných Oasis.

Filmová společnost Kosmic Kyte je zatím záhadou, jelikož nemá žádné veřejné plány. Uvádí jen, že jejími dvěma řediteli jsou bratři Gallagherové. Liam Gallagher na svůj Twitter napsal: „Budeme dělat filmy a uděláme ze mě velkou filmovou hvězdu, však to znáte.“

Snaha oživit Oasis tady byla už v roce 2018. Psalo se tehdy, že bratři konečně zakopali válečnou sekeru. Liam napsal na Noelův Twitter: „Pojďme dát velký Óčko (Oasis) zpět dohromady a přestaňme se navzájem vysí*at. Drinky jsou na mě.“ Hned rok nato ale došlo k dalšímu konfliktu. Noel vyhrožoval žalobou Liamovi kvůli tomu, že chtěl ve svém dokumentu As it is (Tak, jak to je) použít hudbu Oasis bez Noelova svolení.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments