Bono, Halsey a Pharrell Williams dalšími hvězdami ve filmu "Sing 2"

Sing 2 je pokračování amerického animovaného hudebního filmu, který je produkovaný společností Illumination. Jde o pokračování komediálního filmu Sing z roku 2016, jehož scénář a režie se ujme Garth Jennings, a kde budou slyšet Matthew McConaughey, Reese Witherspoon, Scarlett Johansson, Nick Kroll, Taron Egerton a Tori Kelly, kteří si zopakují své role z prvního filmu. Novými akvizicemi, které se propůjčili pro pokračování filmu jsou Bono, Halsey a Pharrell Williams.

Podle Variety, debutuje Bono v animovaném filmu jako lev a samotářská rocková hvězda jménem Clay Calloway, který se po smrti své manželky odloučil od světa. Williams si zahraje Alfonsa, řidiče kamionu se zmrzlinou, který je také slonem, a zamiluje se do jiného slona, kterého hraje Tori Kelly. Halsey hraje doslova dospívajícího vlka Porsche, dceru Cannavale's Jimmy Crystal.

„Tento film je hudební oslavou neutuchající snahy o sny, bez ohledu na to, jak velké výzvy vám stojí v cestě. Tento film ve své podstatě hovoří o síle optimismu a víry,“ uvedl zakladatel Illumination Chris Meledandri.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments