Billie Joe Armstrong vydává kolekci oblíbených coverů

Kapela Green Day letos vydala své třinácté album "Father of All Motherfuckers" a sám frontman vydal 27. listopadu kolekci "No Fun Mondays".

Jak jsme už informovali před časem, Billie Joe Armstrong se dal doma do práce a přejížděl si skladby, které ho oslovili v minulosti. V rámci projektu "No Fun Mondays" začal každé pondělí publikovat na Youtube předělávky slavných hitů a vybraných 14 písní teď vydává pohromadě na CD a vy si můžete připomenout hity například The Clash, The Bangles nebo třeba i Kim Wilde a dalších.

„Zatímco jsme byli všichni v karanténě, přemýšlel jsem o věcech, na kterých mi v životě záleží nejvíce. Rodina, přátelé a samozřejmě hudba. Myslím, že pokud budeme muset strávit čas izolovaně, buďme sami společně.“

Kromě toho Billie Joe Armstrong prohlásil, že momentálně píše další skladby, které jsou spíše než politické zábavné a v nichž si střílí sám ze sebe. Pro NME.com pak odpověděl, zda se u Green Day můžeme dočkat nějakých dalších nových skladeb.

„Je to možné. Ať už uděláme kompletní album nebo EP nebo vydáme jen jednu skladbu, máme spoustu různých možností. Jde jen o načasování. Je skvělé, jak v dnešní době můžeme hudbu distribuovat. Nemusíme čekat, až někdo řekne, že zrovna přišel ten správný čas.“

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments