Billie Eilish a Rosalia vydaly dvojjazyčný společný singl

O mladé zpěvačce Eilish se v poslední době psalo v různých jen ne hudebních aktivitách. Ale i zde opět zabodovala, když aktuálně představila singl Lo Vas A Olvidar, který nahrála se španělskou zpěvačkou Rosalií. Ta už v minulosti nahrála písně například s Pharrellem Williamsem, Travisem Scottem či The Weekndem a obdržela cenu Grammy za Nejlepší album latinského rocku.

Společný song Eilish a Rosalie se jmenuje Lo Vas A Olvidar a ačkoliv má španělský název, ve skutečnosti je píseň dvojjazyčná a zaznívá v ní také angličtině. Melancholická skladba se nese v pomalém, tklivém tempu a zpěvačky se v něm srovnávají s nešťastným rozchodem. Na klipu pak zapracoval oceňovaný režisér Nabil, který se při natáčení nechal unést atmosférou songu a jak Eilish, tak Rosalii, zachycuje modravém oparu, připomínající podsvětí.

Fanoušci zpěvaček budou moci singl, který produkoval bratr Eilish Finneas, zaslechnout také v seriálu Euphoria, konkrétně v druhé části epizody nazvané Jules. Ta bude mít premiéru už 24. ledna.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments