Ben Cristovao založil veganskou hospodu!

Výčep „Kabelovna" vznikl jednoduše z lásky k pivu. Ben Cristovao jej založil společně se svým manažerem Lukášem Rychtaříkem a kamarádem Alešem Petrem. Na čepu najdete lokální pivovary i zahraniční speciály s netradiční chutí. V rámci občerstvení si můžete dát klasické hospodské pochoutky, všechny jsou ale ve veganské variantě.

„Myslím, že dost lidí překvapí, jak může chutnat takový kytkový utopenec, tlačenka nebo nakládané tofu - je to vážně dobrý!“ říká za Výčep Lukáš Rychtařík a Ben Cristovao dodává:

„Jako vegan vidím, jak chutně a zajímavě se dá jíst a přitom jít striktně rostlinnou variantou. Snažili jsme se vybrat ty nejlepší dodavatele tak, abyste si na jídle fakt pochutnali, a věřím, že se nám to povedlo.“

V kampani na Hithitu má Výčep hned několik milníků, kterých chce dosáhnout. Sbírka začíná na částce nutné pro nákup germicidní lampy, ta efektivně vyčistí ovzduší v interiéru a zbavuje jej škodlivin. Následné vybrané částky by mířily na podporu kulturních a hudebních aktivit v prostoru, a pokud se povede vybrat kolem 250 000 Kč, chystají pro všechny své příznivce ve Výčepu velké překvapení.

Kampaň na Hithitu odstartovala 29. dubna. V nabídkách odměn jsou vstupenky na v budoucnu plánované akce, brunch s Benem Cristovao a spousta dalších fajn věcí, které budou přispěvovatele bavit.

Výčep Kabelovna najdete na adrese Dělnická 27, v omezeném provozu mají otevřeno v pondělí - sobotu 11:30-20:00.

Ben Cristovao - Veganská Hospoda
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments