Beastie Boys dávají souhlas k použití své písně v kampani Joea Bidena

Zatímco se řada umělců snaží zabránit k používání svých písní v prezidentských kampaních, zvláště u "pana Donalda", The Beastie Boys jdou jinou cestou. Povolili použít jednu ze svých písní pro reklamu na prezidentskou kampaň Joea Bidena. Jde o hit z roku 1994 "Sabotage" a temná reklama pojednává o ničivém dopadu pandemie na hudební místa v USA. Zahrnuje rozhovor s Joeem Malcounem, majitelem klubu The Blind Pig v Michiganu. O dopadech pandemie Malcoun říká:

„Po 50 let bylo "Slepé prase" otevřené a přeplněné, ale právě teď je to prázdná místnost. Nevíme, jak dlouho dokážeme přežít bez jakýchkoli příjmů. Mnoho restaurací a barů, které jsou po léta oporami, to nezvládne. Toto je ekonomika Donalda Trumpa, neexistuje žádný plán a nevíš, jak jít dál,“ dodal Malcoun.

The Beastie Boys jsou známí tím, že velmi chrání používání svých písní - a naposledy schválili použití "Sabotage" v upoutávce na videohry z roku 2017. Ostrá reklama přichází poté, co Národní nezávislá asociace konání (NIVA) vyzvala Bílý dům a Kongres USA, aby zabránily „hromadnému kolapsu“ průmyslu živé hudby. Zdroj: NME.com

Beastie Boys
Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments