BAD JOKER’S CREAM - Glam rock, který sakra žije!

Parta rockerů ze Severní Moravy působí na scéně od roku 2013 a koncem roku 2018 prošla drobnou personální obměnou. Nyní pracuje na novém materiálu pro připravovanou novou desku, která bude v pořadí druhá a ponese název Pink World. Podle všech očekávání má vyjít v průběhu letošního roku.

BAD JOKER’S CREAM

Jaké byly začátky na trhu?

První album „BEHIND THE MASK (2016)“, „EP FIRST CREAM (2014)“ a několik singlů jsme podpořili videoklipy, aby nás bylo více slyšet a vidět a koncem roku 2018 jsme prošli menší personální změnou. Do kapely přišel mladý, nadějný kytarista Paulie Ren. Spolu s ním kapela dohrála rok 2018 a dále mnoho koncertů v roce 2019.

Jak tedy vypadá aktuální sestava „BJC“?

Stacee Roxx - Zpěv/Acc.Kytara, Paulie Ren - Kytara, Tommy Ace - Vokál/Basa,

Mr. Dave J. - Vokál/Bicí

Rok 2019 byl ale docela zásadní.

No vše vypuklo v červnu. Kapela se vydala na turné po Spojeném Království. Po jeho ukončení jsme se pak naplno věnovali přípravě a nahrávání materiálu na novou desku „Pink World.“

Kde se deska točila?

Nahrávala se v polském studiu MaQ Records a dle informací je hlavní část nahrávek již hotová. Momentálně se dohrávají zpěvy a zvláštní pozornost je věnována finálnímu mixu a masteringu.

Tak kdy se na první kousky můžeme těšit?

První ochutnávky z nového alba se dočkáme pravděpodobně na jaře, kdy má vyjít první singl, podpořený videoklipem. Nicméně už v prosinci kapela vydala videoklip k akustickému coveru „I Want It All“ od britské skupiny Queen, ve kterém dává kapela ochutnat atmosféru nahrávání. Závěr roku jsme pak dohráli s kapelami Public Relations a Limetall.

Takže počátkem roku se dokončuje deska a co koncerty?

Co se týče koncertní činnosti, tak je v plánu každoroční koncert v rodném městě Frýdek-Místek v klubu Stoun. Pak jsou v jednání turné, která kapela pojede v rámci podpory a propagace nového alba. Tyto šňůry by měly být dvě. Jedna v tuzemsku a jedna v zahraničí, ovšem konkrétní termíny a seznam hostů turné jsou ještě v jednání a zveřejněny budou v průběhu roku, proto doporučuje sledovat veřejné kanály kapely, ať jsou všichni v obraze.

A taky server muzika.cz (smích). No a co dodat závěrem?

Závěrem se hodí dodat, že chystané album Pink World bude obsahovat 10 autorských skladeb a jeden bonusový track. Album by zároveň mělo být barevnější svižnější než jeho předchůdce Behind The Mask. Na albu už pracujeme delší dobu. Je to opravdu náročný proces, který zaměstná velký tým lidí okolo. Každá část alba vzniká prakticky jinde, necháváme si záležet na každém tónu, aby naši posluchači a fanoušci (i ti budoucí) dostali opravdu pořádnou nálož rock n’rollu!

Tak se nechme překvapit, jak se kluci, vyznávající všemocného Jokera předvedou. Muzika.cz u toho rozhodně nebude chybět.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments