Angus Young řekl, kterou píseň z repertoáru AC/DC nesnáší

Kytarista AC/DC se nechal slyšet, že existuje skladba, která neměla vůbec vyjít a že v podstatě lituje, že ji kdy natočili. Za „nejvíce politováníhodnou skladbu“ všech dob určil "Love Song", tedy první singl debutového alba skupiny.

„Na našem prvním albu "High Voltage" jsme vytvořili milostnou píseň s názvem "Love Song". To pro nás bylo úplně jiné. Nevěděl jsem, jestli se pokoušíme parodovat milostné písně té doby, protože Bon napsal text. Ani si nepamatuji, jaká jsou slova.“ Uvedl na adresu skladby Angus Young pro švýcarské rádio Radio SRF 3.

„Pamatuji si tu píseň, protože ten chlap, který pro nás pracoval v naší nahrávací společnosti, nám řekl, že to bylo v té době v místním rádiu - velmi jemná hudba. Jeho myšlenka, že bychom tu píseň měli vydat, protože to pravděpodobně dostane nějaký airplay.“

„Vzpomínám si, jak jsem si myslel: Kdo by takovou skladbu chtěl slyšet?“ řekl Young a dodal: „Měli jsme však velké štěstí, protože všechny rozhlasové stanice, které nás viděly naživo, věděly, že to není to pravé z naší kapely. Budiž rock rockem“.

Zasílání
Upozornění na
guest
1 Komentář
Nejnovější
Nejstarší Nejvíc hlasů
Inline Feedbacks
View all comments
Marie Svo
Marie Svo
15. 12. 2020 9:37

souhlas