Aneta Langerová oslaví narozeniny novým albem

Aneta Langerová vydá 26. listopadu nové album a stane se tak v den jejich 34. narozenin. Nahrávka s názvem "Dvě slunce" opět vznikala ve spolupráci s klavíristou, spoluautorem a producentem Jakubem Zitkem. Písní "Tam kam" přispěla Dorota Barová, která zhudebnila text Tomáše Tajchnera. Albu předcházely singly "Bílý Den" a titulní "Dvě slunce", ke kterým vznikly videoklipy.

„Jejich scénáře a režie se ujal Zdeněk Suchý, kterého jsme náhodou potkali v době natáčení singlu Bílý den na ulici. Takřka nám přišel pod ruku. Hned nás napadlo, že by měl natáčet právě "Bílý den", protože má humor a nadhled a dokáže ty věci udělat čistě. V písni je i mužské téma, tak jsem si říkala, že by režisérem měl být muž,“ uvedla zpěvačka Langerová.

V hlavní roli videoklipu Dvě slunce herečka Anna Fialová. Ve videoklipu Bílý den se zase představil herec Miloslav Mejzlík. Album "Dvě slunce" bylo nahráno ve studiu Anténa a doma. Kromě Langerové a Zitka se zde potkávali zkušení muzikanti z kapely Langerové, bubeník Martin Kopřiva, baskytarista Miloš Klápště, kytarista Ludvík Kulich, violoncellistka a zpěvačka Dorota Barová, houslistka Veronika Vališová a violista Vladan Malinjak. K písni Dvě slunce byl jako host přizván kytarista Jiří Šimek. Dechové nástroje a gospelové sbory nahráli ve Studiu A Českého rozhlasu. Velký podíl na vzniku nahrávky má také manažer Nikola Langer.

„Neumím si na místě manažera představit nikoho jiného než svého bratra. Panuje mezi námi naprostá důvěra i vzájemný respekt. Vždy se nějak domluvíme, i když jsou někdy naše názory pochopitelně odlišné. Základem naší spolupráce je bezbřehá důvěra, Pracuju s niterními pocity, potřebuju někoho, kdo mě dobře zná, bude mě chránit a zároveň ke mně nějakým způsobem dokáže být kritický,“ konstatovala Langerová.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments