Alice Cooper uvádí společenskou hru na Halloween

Americký komerční svátek Helloween hodlá letos spestřit král hudebních hororů Alice Cooper. Vypouští totiž na trh nikoli nějaký hudební opus, ale společenskou hru s hororovou tematikou nazvanou "HorrorBox". Hra je postavena na základě kombinací karet s otázkami a odpověďmi za účelem získávat body za vtipné kombinace à la Cards Against Humanity.

Základní hra je dodávána se 420 kartami, ale již bylo vydáno několik rozšiřujících balíčků, včetně balíčků Slasher, Monsters Pack, Aliens Pack a R-Rated Pack. Alice Cooper se za účelem vydání hry spojil s FITZ Games, společností zodpovědnou za HotBox a The Chosen One, aby společně uvedli na trh tuto zajímavou společenskou hru.

„HorrorBox je hororová karetní hra s otázkami, odpověďmi a odvahou. Všichni slaboši se hned bojí, tak pozor,“ dodává sám rockový zpěvák a autor hry. Není to poprvé, co Cooper propůjčil své jméno novému produktu v roce 2020. V červenci se spojil s arizonskou mlékárenskou společností a navrhl svou vlastní láhev čokoládového mléka. Veškerý výtěžek z prodeje mléka byl přislíben společnosti Cooper's Solid Rock Foundation.

Alice Cooper - HorrorBox
Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments