Alice Cooper přehrává videa a chystá se namlouvat pohádky dětem

Rocková legenda se parádně nudí. Jak nevystavuje své fotografie s celebritami, tak se lehce hravé ve své minulosti a nebo upravuje své současné dění. Aktuálně popracoval na svém merchendise, kde se vrací ke svým horrorovým koncertům a které ukazují, jak Cooper drží svou oddělenou hlavu, zdobenou frázemi jako "Nemocný pro nemocný národ" nebo "Divoká párty navždy". Vytvořil nové video ke skladbě Elected z roku 1972 a rovněž předělal své oficiální webové stránky:

„Nemůžu nic dělat, stejně jako nikdo nemůže nic dělat. Nemám absolutně žádnou představu, co mám dělat,“ uvedl "Shockrock" ke svému stavu.

Minulý víkend Cooper potvrdil, že se dohodl s Airbnb ke spolupráci, kde bude fanouškům číst strašidelné příběhy před letošním Halloweenem. "Spooky Story Time with Alice Cooper" se bude konat 21. října a Cooper řekl, že se vydá na nejstrašidelnější místo, jaké zná - na internet. Vyzval fanoušky, aby se připojili ke strašidelné hodině a dodal, že 100% výtěžku z této akce, která stojí kolem 80 liber na osobu, poputuje na charitu dětí North Star Reach.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments