Alice Cooper a Lzzy Hale v porotě nové hudební soutěže pro kapely "No Cover"

Nový pořad "No Cover" má za cíl najít nejlepší nezávislou kapelu na světě, a navíc láká na skutečně hvězdnou porotu. V soutěži "No Cover" bude ikona rocku Alice Cooper, zpěvačka a vůdčí osobnost Halestorm Lzzy Hale, lídr Bush Gavin Rossdale, kytarista Animals As Leaders Tosin Abasi a písničkář Bishop Briggs. Moderátorem show bude frontman Sleeping With Sirens Kellin Quinn společně s Caity Babs ze SiriusXM.

„Nemohu se toho dočkat,“ říká Alice Cooper. „Pro mě kapela není kapelou, pokud netvoří vlastní materiál. Hledám kapelu, která bude mít všechno, tedy takovou, která umí hudbu nejen napsat a předvést, ale jejíž tvorbě půjde věřit.“

Soutěžní show je dílem Ashe Avildsena, zakladatele labelu Sumerian Records a producenta Joshe Bernsteina. Natáčet se bude v koncertním prostoru Troubadour v Hollywoodu. Tentokrát však nepůjde o to, kdo nejlépe napodobí nějaký známý hit. Podmínkou totiž bude vlastní tvorba. Prostor se tak otevírá všem skupinám s vlastním materiálem a bez podepsané smlouvy.

Vítězové první série se mohou těšit na obrovský balík cen. Jeho součástí bude nahrávací smlouva s labelem Sumerian Records, vybavení od společnosti Gibson, spolupráce se Shelter Music Group, zajišťující management a rezervace, zařazení do line-upu známých festivalů nebo prostor k nahrávání v Nightbird Recording Studios.

No Cover - Alice Cooper, Halestorm Lzzy Hale, Gavin Rossdale, Tosin Abasi, Bishop Briggs
Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments