Aktivní Paul McCartney vyjmenoval své oblíbené písně Beatles

V posledních dnech, kdy je veškerá venkovní aktivita tabu, se legendární "brouk" McCartney rozhodl zasypat svět muzikou, názory, polemikou a prostě ve všech směrech dává tato legenda o sobě vědět. Aktuálně se rozhovořil se Zane Lowe (novozélandský rozhlasový DJ, živý DJ, hudební producent a televizní moderátor, aktuálně ve službách Apple Music) nejen o své poslední desce "McCartneyIII", ale o svých oblíbených skladbách z éry The Beatles.

„Vždycky říkám "You Know My Name (Look Up The Number)", při natáčení jsme si užili dost zábavy,“ řekl McCartney o skladbě, která vyšla jako strana B singlu "Let It Be" v roce 1970.

„Je to jako malá komediální nahrávka. A pamatuji si jen radost z toho, že jsem to udělal“. Poté sir Paul dodal: „Ale je tu spousta písní, které miluji od Beatles. Myslím, že "Strawberry Fields" je skvělá píseň, "Hey Jude" fungovala skvěle. Mám spoustu oblíbených písní - "Blackbird" miluji, "Eleanor Rigby" miluji.“ Na otázku, kterou píseň skupiny Beatles považuje za nejposlouchanější, si McCartney vybral píseň "Let It Be".

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments