AHARD POKRAČUJÍ S DÉMONY

Skupina AHARD je na hudebním trhu dlouho, letos je to 13 let a vůdčí osobnost kapely, Ivan JEKI Jekielek, se s pečlivostí prvorodičky stará o kapelu jako o své vlastní dítě. Není od věci si připomenout, že svého času doprovázeli na koncertech českou ženskou rockovou jedničku Tanju a že se neustále snaží jít kupředu, zpátky ni krok. A s Jekim jsme dali malé kafe a hodili pár slov o kapele a její vizi.

AHARD

Ahoj Jeki, je tady rok 2020, jak bys zhodnotil uběhlý rok 2019?

Hráli jsme a to je důležité (smích). Napevno se v kapele usadil nový bubeník Marek Šánta, který s námi „odbouchal“ už druhou část turné s kapelou Limetall v roce 2018. Natočili jsme nové CD „Devítka“, které jsme pokřtili na festivalu Rocktherapy v Orlové a kmotry se stala právě kapela Limetall, jejíž členové Fany A Jura nám desku pokřtili. Kapela odehrála celou řadu koncertů, hlavně letních festivalů a koncerty jsme absolvovali i na Slovensku a to v Žilině a Košicích.

Co nového chystá Ahard pro rok 2020?

Počátkem roku se budou točit hned dva videoklipy ke skladbám z nového CD „Devítka“ a ty budeme postupně zveřejňovat. Dále připravujeme nový koncertní program, novou stage a díky přechodu na in-ear systém, snad i lepší zvuk a tedy kvalitnější zážitek pro návštěvníky našich koncertů.

Na několika koncertech jste představili svou „Demons“ show, budete v tom pokračovat i v letošním roce?

Ano, tato show bude na vybraných koncertech a i zde dojde k vylepšení „demonských“ efektů a celé aranžmá se posune zase o „level“ výše. Info o koncertech a veškerém dění v kapele je na www.ahard.cz a na FB profilu kapely.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments