Ace Frehley spolupracuje se Gene Simmonsem

V nedávném rozhovoru v radiu 95,5 Klos byl bývalý kytarista a zakladatel Kiss Ace Frehley dotázán moderátorkou Marci Wiser, zda by se mohl ještě setkat s paulem Stanleym a Gene Simmonsem na jednom pódiu.

„Myslím, že je možné všechno. Jsem ten typ člověka, který říká: nikdy neříkej nikdy,“ uvedl v odpovědi Frehley.

„Přišli jsme o velkou příležitost, když jsme byli uvedeni do Rock and Roll Hall of Fame v roce 2014, kdy Paul a Gene odmítli hrát se mnou a Peterem (Criss, bývalý bubeník KISS), protože svět se n to díval a byl v očekávání. Byla to velmi nešťastná situace,“ pokračoval Ace a dodal:

„Ale možná by se to mohlo v budoucnu napravit.“

Během dvou let poté, co KISS oznámili své rozlučkové turné „End Of The Road“, fanoušci otevřeně přemýšleli, zda by se na rozlučce podíleli i původní členové Frehley a Criss, zejména s ohledem na zjevnou nedávnou vůli mezi Stanleym a Simmonsem a Frehleyem.

Samotný superobchodník Gene Simmonse navrhoval dokonce Aceovo poslední album "Spaceman", které obsahuje dvě písně z pera obou bývalých spoluhráčů, a duo absolvovalo společné letní turné po Austrálii v roce 2018. Po tomto turné Frehley vyhodil svou sólovou doprovodnou kapelu a najal Simmonsovu doprovodnou grupu.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments