Accept nahrávají nové album!

Naposledy to bylo v roce 2017, kdy heavy metalová jednotka rychlého nasazení Accept vydala album „The Rise of Chaos“. Dlužno říci, že v této době jsou chapi různě po světě uzavřeni ve svém soukromí a že i přesto došlo v kapele k malé personální změně. Odešel baskytarista Peter Baltes, a jeho místo zaujal Martin Motnik.Ale nezahálejí, naopak se chystají na novou desku.

Zpěvák Mark Tornillo prozradil, že kapela má zhruba devět hotových skladeb a ještě letos v létě by jednu z nich chtěla vypustit do světa. Samotné album s 15 nebo 16 novinkami si pak můžeme darovat na Vánoce, kdy má vyjít. Nahrávání alba se koná ve studiu kytaristy Wolfa Hoffmanna a pod taktovkou producenta a mistra zvuku Andyho Sneapa.

Díky unikátnímu zvukovému systému Steinbergova VST Connect Pro je možné celé album nahrávat na dálku. Stačí pouhé připojení k internetu a systém na dálku dokáže nahrát každého hudebníka, ať se nachází kdekoliv. Prostě je každý člen kapely v kontaktu online a dle slov všech aktérů jsou ze samotného nahrávání nadšení.

Accept
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments