AC/DC zveřejnili nové fotky. Potvrdili svůj comeback?

Vrací se legenda legend v plné síle a nebo jde jen o fanouškovský fejk? Světem už dříve proběhly zprávy o návratu zpěváka Briana Johnsona, bubeníka Phila Rudda a dokonce i s basákem Cliffem Williamsem. Zdá se, že na každém šprochu může skutečně být pravdy trochu.

Podle brazilského fanklubu AC/DC byly minulý týden krátce zveřejněny fotky, které ukazovali web této skupiny, kde byli společně vyfoceni. Byla to první fotka Phila Rudda se Stevie Youngem, který nahradil zesnulého Malcoma. Fotografie byly údajně pořízeny v Nizozemsku počátkem roku a během krátké doby opět zmizly ze stránek klubu i kapely.

Pikantní na této informaci je, že informace přicházejí poté, co se potvrdilo, že AC/DC skutečně nahráli nové album. Ostatně to už v červenci tvrdil Dee Snider, bývalý frontman Twisted Sister, který je blízkým přítelem kapely. Také dodal, že vydání je opožděné díky pandemii.

„Bude to zázrak technologie. Toho, čeho bude dosaženo, znovusjednocení skupiny bude povznášející a zároveň srdcervoucí. Protože nic nejde navždy. Ale toto je konečná, tak nějak "ještě jednou",“ řekl Snider pro ABC.

AC/DC
Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments