A je to tady - exministr Adam Vojtěch plánuje rozjet pěveckou kariéru

Za vším stojí šéf Ticketstreamu Viktor Mastník, který vyhlásil, že Vojtěchovi uspořádá koncert pokud odstoupí. Košile bližší kabát a když už tehdejší ministr zdravotnictví nezvládal svou funkci, slíbený padák ve VZP mu patrně nestačil a tak se nechal slyšet, že by se případné nabídce nebránil

„Původně to bylo myšleno jako recese. Šéf Ticketstreamu mi říkal, že pokud skončím ve funkci, tak mi uspořádá koncert. Určitě nečekal, že to tak dopadne, a já jsem to určitě neudělal kvůli tomu. Ale na druhou stranu se to stalo a bylo by možná fajn, kdyby ta výzva nebyla myšlena pouze zbůhdarma, ale aby se koncert uskutečnil. Já jsem na to připraven, už jsem o tom komunikoval i s kapelou a ta říkala, že by do toho šla,“ poodhalil Adam Vojtěch své plány do budoucna serveru tn.cz.

U nás je všeobecně známo, že politici stud neznají. A co na to Ticketstream?

„Vstupenky Adam Comeback FLEXI platí do 31.12.2021, jsou odolné proti nejvýše 10 časovým změnám (změny termínu), 10 změnám místa, 10x mohou změnit majitele a oproti jiným vánočním dárkům udělají až 10x větší radost,“ uvádí Ticketstream na svých stránkách. Naráží tak na současná opatření vlády, která se mění každým dnem.

Zatím se prodalo 730 vstupenek za 7 490 korun. Pokud k vystoupení nedojde, použijí organizátoři peníze na dobrou věc.

Adam Vojtěch - Superstar
Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments