10. výročí vánočního koncertu "Home for the Holidays" s řadou hvězd

Hvězdy jako Billie Eilish, Taylor Swift, Phoebe Bridges, Adam Lambert, Dolly Parton a řada dalších uctí 10. výročí benefičního koncertu zpěvačky "Home for The Holidays", který opět pořádá hvězda osmdesátých let Cyndie Lauper. Virtuální koncert se bude konat prostřednictvím její stránky na TikToku v pátek 11. prosince a streamy budou přenášeny na YouTube a Facebooku v neděli 13. prosince.

Veškerý výtěžek z koncertu poputuje charitativní nadaci Cyndie Lauper "True Colors United", která byla založena před 12 lety za účelem podpory bezdomovců LGTBQ mládeže.

Veškerý výtěžek poputuje True Colors United, organizaci Lauper, která byla založena před 12 lety za účelem boje proti bezdomovectví a LGBTQ mládeže.

„Byl to bláznivý rok, ale jsem vděčná za tolik věcí - moji nesmírně talentovaní a velkorysí přátelé, kteří se nám rok co rok objevují; technologie, která umožní přinést náš virtuální koncert více lidem než kdykoli předtím; a všichni naši partneři, kteří pomáhají "True Colors United" dělat práci, kterou děláme,“ uvedla Lauper ve svém prohlášení.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments